dhl

DHL to jedno z przedsiębiorstw dominujących na rynku usług kurierskich. Cieszy się popularnością tak w naszym kraju, jak i na świecie. Po jego usługi sięgają m.in. mieszkańcy Opola, na którego terenie funkcjonuje aż kilkanaście punktów obsługi paczek, z czego kilka ulokowanych jest w ścisłym centrum. Zapraszamy do krótkiej lektury, w której opowiemy więcej o DHL oraz dlaczego jest to kontrahent warty zaufania.

Kurier DHL – optymalny wybór dla klientów indywidualnych i biznesowych

DHL to firma wybierana zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Do pierwszej kategorii należą przede wszystkim osoby, które kupują i sprzedają przez internet, a także wszyscy ci, którzy stają przed koniecznością wysyłki lub sprowadzenia wybranych przedmiotów z innej części kraju bądź świata. Do drugiej grupy należą przedsiębiorstwa, korporacje oraz różne inne podmioty prawne – które mniej lub bardziej regularnie nadają różnego typu paczki.

DHL jest przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu. Z łatwością transportuje paczki do ponad 220 krajów na świecie, korzystając z rozbudowanej siatki filii, centrów przeładunkowych, centrów logicznych, punktów odbioru oraz innych stanowisk.

DHL dla biznesu – najwyższa jakość usług kurierskich

DHL jest wybierane często przez klientów biznesowych. Z czego wynika ten fakt? Odpowiedź jest prosta. DHL to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw kurierskich na świecie. Dysponuje własnymi liniami lotniczymi, dostosowanymi do przewożenia ładunków typu cargo. Dzięki temu, powierzając mu przesyłkę, możemy mieć pewność, że przez cała podróż będzie odpowiednio zabezpieczona oraz nie ulegnie zgubieniu.

Dotyczy to nie tylko przesyłek paczkowanych, ale również tych o mniej standardowych rozmiarach. DHL przyjmuje niemal wszystkie typy paczek – w tym także ładunki naczepowe, paletowane, a także materiały i przedmioty wymagające zapewnienia szczególnych warunków.

DHL w Opolu – czyli jak nadać paczkę szybko i sprawnie?

Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem będzie nawiązanie kontaktu z firmą DHL za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. W trakcie składania zamówienia należy podać dokładne dane związane z paczką – jej wagę, sposób zapakowania, gabaryty, a także inne specjalne wymagania związane z jej zabezpieczeniem. Oddziały DHL w Opolu są do twojej dyspozycji w sprawie odbioru. W celu nadania paczki – najlepszym rozwiązaniem jest umówienie kuriera na konkretną godzinę w celu przekazania naszej przesyłki.

Zaletą wyboru DHL jest szeroka gama usług dodatkowych, z których korzystać mogą wszyscy klienci. Oprócz samego transportu, mamy możliwość wskazania dokładnego czasu dostawy, wyboru opcji „doręczenia do drzwi”, a w przypadku wysyłki zagranicznej – dodatkowe ubezpieczenia oraz pomoc w odprawie celnej.

Osobom, którym zależy na czasie – DHL oferuje możliwość wyboru opcji przyspieszonego czasu odbioru. Ponadto, DHL oferuje pełną transparentność jakości świadczonych usług – masz możliwość śledzenia stanu swojej przesyłki, bez względu na miejsce, w którym akurat się znajduje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here