Jak sprawdzić ostatnie logowanie na fb

Jeśli chodzi o nas samych to mniej więcej doskonale wiemy kiedy ostatnio logowaliśmy się na facebooka i na inne portale społecznościowe. Mowa tu o tym, że wielu z nas doskonale pamięta o tego typu istotnych wydarzeniach z życia, a jeśli nie pamiętamy tego, to wiele aplikacji nam o tym przypomina. Kluczowe znaczenie mają też i powiadomienia ( https://techpolska.pl/jak-sprawdzic-ostatnie-logowanie-na-fb/ ) wysyłane na email powiązany z naszym kontem na facebooku. Pozornie to nie logowanie się nie ma dla nas większego sensu, ale jakaś część z nas tak właśnie sprawdza swoich znajomych. Jedni z nich będą sobie komentować posty i fotki innych znajomych, czyli totalnie nie zwrócą uwagi na tę naszą nie obecność, ale inni zaczną po jakimś czasie dzwonić na nasz smartfon i wysyłać nam wiadomości tekstowe. Tacy ludzie się szczerze interesują stanem naszej psychiki, czyli nie jesteśmy obojętnymi dla tych ludzi. Może i tego typu przesiewanie znajomych na tych, którzy są nami zainteresowani i na tych dla których jesteśmy kolejnymi wirtualnymi przyjaciółmi nie ma sensu, ale jakaś część z nas chce znać prawdę i to nawet tę dość nieciekawą.

Aplikacje.

Jakaś część aplikacji powiązanych z facebookiem może nas informować nawet o tym, że jeden z naszych bliskich znajomych się nie loguje od dłuższego czasu. Aplikacje tego typu mogą nawet sugerować skontaktowanie się ze znajomym lub znajomą za ( https://techpolska.pl/jak-sprawdzic-ostatnie-logowanie-na-fb/ ) pomocą innych metod. Sugerować mogą chorobę fizyczną danej osoby lub trudną sprawę rodzinną. Tego typu sugestie nie są dziwnymi, bo w jakimś stopniu najpopularniejsze z dostępnych obecnie aplikacji muszą uczyć tego realnego życia, czyli tej prawdziwej interakcji ze znajomymi. Blisko dekadę temu raczej nie miało to sensu, ale powoli stajemy się społeczeństwem takich smartfonowych zoombie i widać to po tym jak używamy telefonów w okolicach przejść dla pieszych. Zmiany tego rodzaju są rzecz jasna nieciekawymi i to nawet bardzo, a najnowsze wersje pewnych aplikacji zaczynają przeciwdziałać temu naszemu zobojętnieniu na świat realny.

Przerwy.

Jakaś część osób nawet sobie postanawia to, że nie będą używać facebooka przez tydzień lub dwa i w tym czasie skupią się tylko na tych w pełni realnych kontaktach. Nie stanowi to jakiegoś zaskakująco trudnego wyzwania, bo bez portali takich jak facebook i instagram można żyć i to bardzo smacznie. Kluczowe znaczenie ma tu też i to, że o takiej przerwie nie powinniśmy nikogo informować, bo ludzie sami z siebie muszą się zainteresować nami i stanem naszego umysłu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here