Firma Fellowes jest jednym z najbardziej znanych producentów niszczarek nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zajmuje się nie tylko produkcją i dystrybucją niszczarek, ale również innych urządzeń biurowych, które usprawniają prace w firmie i zapewniają wysokie bezpieczeństwo informacji w środowisku biurowym. Co warto wiedzieć na temat firmy Fellowes? Poniżej 5 faktów, o których mogłeś/aś nie mieć pojęcia.

  1. Wszystko zaczęło się od pudeł

Firmę Fellowes założył w 1917 roku Harry Fellowes, od którego nazwiska pochodzi nazwa przedsiębiorstwa. Początkowo główną osią działalności firmy były pudła archiwizacyjne, które znane są na całym świecie aż do dziś. Marka jednak nie poprzestała na tego typu produktach do potrzeb firmowych, ale rozwijała się i rozszerzała swoją ofertę, zaopatrując ją w nowe rozwiązania technologiczne. Z czasem pojawiły się słynne niszczarki Fellowes, przemysłowe oczyszczacze powietrza, czy akcesoria do urządzeń mobilnych.

  1. Bezpieczeństwo ponad wszystko

Główną misją firmy jest dostarczanie pracownikom i właścicielom biznesów rozwiązań, które podnoszą bezpieczeństwo w środowisku pracy i jednocześnie gwarantują wyższy komfort. Dzięki narzędziom marki Fellowes członkowie zespołu mogą czuć się pewniej i wykonywać swoje obowiązki służbowe bez obaw.

  1. Misja bez chwytów marketingowych

Założenia i cele, jakimi kieruje się marka, nie zostały wykreowane przez zarządzających firmą. Są one postulatami jej pracowników. Co stanowi swoisty ewenement. To oni zapragnęli wdrożyć w produkty przez siebie stworzone nie tylko wyjątkową jakość, ale przemyślane i bezpieczne rozwiązania, które usprawniają pracę tysięcy ludzi na całym świecie.

  1. Praca zespołowa i pasja

Pracownicy Fellowes to ludzie pełni pasji. I trudno im się dziwić, jeśli zarządzający dają im możliwość do rozwijania się i wdrażania swoich pomysłów. W zespole Fellowes cenione jest zaangażowanie, pasja i ponad wszystko współpraca.

  1. Działalność charytatywna

Fellowes angażuje się w tworzenie nie tylko wysokiej klasy narzędzi biurowych, ale również akcje charytatywne. Członkowie zespołu wspierają lokalne, a także globalne akcje pomocy w różnych kategoriach – zarówno socjalnych, edukacyjnych, jak i badawczych (nad rakiem).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here