Plexr – zatrzymaj proces starzenia

Każdy chce być wiecznie młody i posiadać jędrną oraz zdrową skórę – nie ma nic dziwnego w tym, że każdy, kto tylko posiada taką możliwość, również szuka możliwości ucieczki od procesów starzenia. Czy jest coś złego w tym, że dana osoba chce poddać się niewielkiej korekcje swojej urody? Każdy, kto tak myśli, prawdopodobnie sam chciałby coś zmienić, lecz po prostu boi się ze względu na brak wiedzy o zabiegach medycyny estetycznej.

Opadająca powieka jest czymś, co spotyka większość osób, a zazwyczaj jest dolegliwością atakującą płeć piękną w pewnym wieku. Chociaż może wydawać się, że z takimi dolegliwościami można walczyć tylko z pomocą inwazyjnych operacji plastycznych, na szczęście technologia oferuje nam taką możliwość jak Plexr. Co to jest? Jak długo trwa zabieg? Jak się goi skóra wokół oczu i czy Plexr niesie za sobą jakieś konsekwencje? Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedzi razem!

Plexr – profesjonalne wykonanie i efekty

Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej, każdy pacjent musi być świadomy możliwych konsekwencji. Zadaniem lekarza specjalisty, podejmującego się wykonania zabiegu, jest m.in. powiadomienie o tym pacjenta, poinformowanie go o czasie gojenia, możliwości powtórzeń zabiegu itp. – w tym celu przeprowadzane są konsultacje przed zabiegiem, dzięki którym można wykluczyć przeciwwskazania lub dobrać inną skuteczną metodę w walce z niedoskonałościami. Plexr jest mało popularny, ponieważ jest to stosunkowa nowa metoda, która oferowana jest dzięki nowoczesnym technologiom – dlatego też mało kto decyduje się na zabiegi z wykorzystaniem tech techniki, w obawie o ewentualne konsekwencje.

Odpoczynek cery po zabiegu

O ile w przypadku większości zabiegów medycyny estetycznej, nie trzeba obawiać się kilku pierwszych dni i swojego wyglądu podczas gojenia, o tyle przy wykorzystaniu metody Plexr, warto zdecydować się na kilku dni urlopu. Skóra już w pierwszych minutach po zabiegu jest mocno zaczerwieniona i nie wygląda zbyt atrakcyjnie, a to co można zastać na drugi dzień, często wywołuje u pacjentów panikę – opuchlizna jest jednak czymś normalnym, co zniknie w ciągu 7 dni, więc nie należy się obawiać i lekarz powinien o tym poinformować zarówno przed zabiegiem, jak i po nim.

Kwestie związane z gojeniem i różnymi metodami łagodzenia objawów, chcemy pozostawić już osobom opiekującym się pacjentami, ponieważ to oni biorą odpowiedzialność za swoją pracę i jeśli nakazują smarować skórę maściami łagodzącymi, to pacjent powinien stosować się do wszystkich zaleceń – w innym wypadku nie powinien zgłaszać ewentualnych reklamacji na brak efektów.

Bezpieczne i sprawdzone specyfiki tylko na: https://esteticon.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/plexr-niechirurgiczna-korekta-powiek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here