montaż biały

Kiedy najtrudniejsze etapy budowy oraz montażu mamy już za sobą, pozostaje nam jeszcze kwestia umeblowania. Umywalki, wanny, bidety oraz inne elementy wyposażenia wykonane z ceramiki. Taki etap w budownictwie przyjął potoczną nazwę montażu białego. Najprawdopodobniej pochodzi on od zwyczajowej bieli, jaką przejmują wymienione części wyposażenia łazienki. Pod taką nazwę podchodzi również montaż armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/bialy-montaz-hydraulicy-i-ekipy-budowlane/

Drobiazgowy hydraulik oraz dobra ekipa remontowa

Skupiając się bardziej na samym montażu, niż na jego nazewnictwie, należy wspomnieć że jest to bardzo istotny etap, ponieważ dotyczy on umeblowania, z którego będziemy korzystać na codzień. Bardzo ważne jest także zapewnienie bezpieczeństwa. Szczególnie potrzebne nam będzie drobiazgowe hydrauliczne oko. Niezwykle ważny jest dobór uszczelek, fug silikonowych oraz taśmy izolacyjne. Na sam koniec całą robotę wieńczy układanie płytek ceramicznych.

Montaż biały – oznaka końca budowy?

Montaż biały nie jest jeszcze końcem budowy, ale rzeczywiście odbywa się już W ostatniej fazie całego przedsięwzięcia. Jest to z faktu, że Wykonuje się go po zainstalowaniu wszystkich niewidocznych na co dzień dla oka elementów instalacji biały montaż jest to uhonorowanie całej budowy. Jest również momentem, w którym umiejętności i jakość usług fachowców przekładać się będzie na lata korzystania z naszego funkcjonalnego mieszkania.

Ile kosztuje biały montaż?

Ceny są uzależnione od kilku czynników. Są to przede wszystkim region kraju, zakresu prac oraz jakości wykonania, jaką oferuje firma. Dość często jest tak, że cena ustalana jest indywidualnie. 

Jako widełki cenowe można ustalić sobie, że montaż może wynieść nas około:

  • wanna – 300 zł 
  • kabina prysznicowa z brodzikiem lub bez -250 zł
  • bidet – 100 zł
  • umywalka – 100 zł 
  • armatura ciepłej wody – 50 zł  
  • armatura zimnej wody – 50 zł

Do tego wszystkiego dochodzą również koszty samych elementów wyposażenia.

Zobacz też: http://twojadrogasukcesu.pl/montaz-kabiny-prysznicowej/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here