Sprzęt dla blogerek modowych

Z roku na rok blogi o tematyce modowej zyskują na popularności, a ich autorki prężnie działają w internecie, zarabiając niemałe pieniądze. Ty także rozważasz założenie swojej strony? Dowiedz się, w jaki sprzęt warto zainwestować!

Wysokiej jakości fotografia

Jak sama nazwa wskazuje, działalność blogerek modowych jest skupiona na prezentowaniu ubrań. Robienie sobie zdjęć w stylizacjach odzwierciedlających autorski styl czy najnowsze trendy powinno więc być przez Ciebie dopracowane do perfekcji. W tym celu koniecznie zaopatrz się w lustrzankę. W końcu wysokiej jakości zdjęcia to podstawa blogowania. Z czasem warto też zainwestować w dodatkowe obiektywy, dzięki którym zyskasz jeszcze większą kontrolę nad fotografiami.

Przyjemne prasowanie

Prasowanie dużej ilości ubrań potrafi być naprawdę uciążliwe. Do niedawna pionowe żelazka parowe były używane tylko przez stylistów, natomiast teraz stały się bardzo popularne wśród blogerek. Wystarczy przejechać rączką, z której wydobywa się para, po wierzchu ubrania, żeby usunąć wszelkie zagniecenia. Dzięki temu urządzeniu będziesz pewna, że Twoje stylizacje będą się zawsze doskonale prezentowały.

Wysokiej jakości fotografia

Przydatny pomocnik

Konieczność robienia sporej ilości zdjęć może być szczególnie problematyczna na początku rozwijania bloga. W końcu nie każda początkująca blogerka ma pod ręką grono fotografów gotowych do przyjechania na sesję o każdej porze. Zdjęcia robione z ręki lub w odbiciu lustra nie zawsze wyglądają profesjonalnie. Co robić w takiej sytuacji? Tu z pomocą przychodzą statywy. Do tworzenia treści na stronę przyda Ci się przede wszystkim bardzo poręczny mini statyw z elastycznymi nogami. Taki tripod umożliwia zaczepienie aparatu nawet w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy uruchomić samowyzwalacz, zapozować do zdjęcia i gotowe!

Media społecznościowe

Z prowadzeniem poczytnego bloga wiąże się sporo obowiązków. Niezwykle istotna jest stała obecność w mediach społecznościowych i przypominanie o sobie czytelnikom. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym prowadzeniu strony, zdecydowanie powinnaś zainwestować w smartfona. Dzielenie się z odbiorcami zakulisowymi historiami, relacjami z eventów oraz przypominanie o nowych wpisach to tylko kilka przykładów działań związanych z tą branżą. Blogerki modowe nie rozstają się ze swoimi telefonami, dzięki czemu mogą na bieżąco aktualizować swoje kanały.

Media społecznościowe

Poręczny laptop

Większość blogerek dodaje nowe treści na stronę kilka razy w tygodniu. Żeby utrzymać takie tempo, trzeba stworzyć sobie dobre warunki do pracy w każdym środowisku. Poręczny laptop sprawi, że będziesz mogła aktualizować bloga z domu, kawiarni czy w trakcie podróży. Postaw na lekki, niewielkich rozmiarów model, który bez problemu zmieści się w torebce. Ponieważ nie wszędzie można mieć dostęp do gniazdek, koniecznie zwróć uwagę na długość działania baterii. Mobilny komputer powinien wytrzymywać kilka godzin bez konieczności ładowania go. Dzięki temu spokojnie zdążysz obrobić zdjęcia, napisać nowy post oraz odpowiedzieć na najważniejsze maile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here